Školné, stravné a co do školky

Školné a svačiny se hradí do 15. dne v měsíci

• Přesnídávka:15 ,– Kč
  • Svačina: 12 ,– Kč
  • Oběd: 27– Kč
  • Školné září–červen: 3000 ,– Kč
  • Školné měsíčně: 300,– Kč

Proč je uvedeno pouze 10 měsíců k úhradě?

Úplata je vypočítána a krácena v poměru odpovídajícímu počtu kalendářních dnů v měsíci. Úplata za školné se platí i v případě, že dítě během prázdninového provozu MŠ nenavštěvuje.

Pokud je provoz MŠ z provozních důvodů omezen po celou dobu prázdnin-školné se neplatí.

Oblečení dětí přizpůsobujte pobytu venku 1– 3 hodiny za každého počasí, pevné nepromokavé boty, zimě i větru odolné oděvy. Chodíme ven a pokud jste si vybrali naši školu souhlasíte se zaměřením a náplní vzdělávací činnosti. A my chodíme ven.

Pevné nepromokavé boty, zimě i větru odolné oděvy.
Zaměření na enviromentální výchovu nemáme z legrace :)

Děti si na jógu a cvičení s rehabilitačními balony sundávají ponožky.
Doporučujeme nahradit punčocháče ustřiženými punčocháči, legínkami, nebo jégovým prádlem. Děti se Vám ve školce nepřehřejí a zároveň venku nezmrznou.

• Oblíbený plyšáček – který bude zůstávat ve školkové postýlce. Podmínkou je, že to může být pouze plyšák, nebo hadrová hračka.
  • Pyžamo, nebo jen spací tričko.
  • Ručník.
  • Oděv do třídy – kraťasy, tepláčky, triko, ponožky, přezůvky s pevnou patou, šáteček nebo kšiltovka.
  • Pohodlné věci přizpůsobené na pobyt venku, dle ročního období.
  • Oděvy které děti mohou zašpinit: tepláky, tričko, mikina, boty.
  • Pláštěnka nebo bunda určená do deště.
  • Obuv určenou na pobyt venku.
  • Látkový kapesník na pobyt venku do kapsičky.
  • Náhradní věci do poličky – 1 ks spodní prádlo, 1ks ponožky.
  • Umělohmotný hrneček na pitný režim.
Prosíme vše čitelně podepsat!

Děti si na jógu a rehabilitační balony sundávají punčocháče!

Doporučujeme nahradit punčocháče ustřiženými punčocháči, legínkami, nebo jégrovým prádlem. Děti se Vám ve školce nepřehřejí a zároveň venku nezmrznou.